Ciarko
Aktualności
Świeże informacje z branży
27 stycznia 2015 | Wtorek

Okapy Ciarko Design na Festiwalu Wnętrz w Krakowie

Polski design zyskuje coraz większe uznanie na arenie światowego wzornictwa. Powstaje także coraz więcej inicjatyw łączących świat designerów i użytkowników. Jedną z nich jest Festiwal Wnętrz w Krakowie. Już 14 czerwca rusza kolejna edycja wydarzenia, podczas którego kolekcję innowacyjnych i nowoczesnych modeli urządzeń zaprezentuje największy w Polsce producent okapów kuchennych – firma Ciarko z Sanoka.

POLSKA SZTUKA UŻYTKOWA
Festiwal Wnętrz to nowoczesna platforma spotkań projektantów, producentów i użytkowników. Podczas targów zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w branży i pomysły na aranżację wnętrz. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14 – 15 czerwca w Krakowie. Prezentacja oferty producentów, panele dyskusyjne i porady projektantów – to tylko wybrane atrakcje dostępne dla odwiedzających podczas wydarzenia. Nie zabraknie także przestrzeni dedykowanej polskiemu wzornictwu. Strefa: polski dizajn – to tu zaprezentowane zostaną nowatorskie projekty marki Ciarko Design.

DESIGN W DETALU
Produkty Ciarko Design charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, najwyższą jakością wykonania, funkcjonalnością i nowatorskimi rozwiązaniami. O tym, że okapy kuchenne marki spełniają najwyższe wymogi światowych trendów wzorniczych, świadczą liczne wyróżnienia i nagrody, np. najbardziej prestiżowe wyróżnienie w świecie designu – red dot design award 2013 product design/ honourable mention dla modelu Illumia.

Poprzez udział w Festiwalu Wnętrz chcemy uświadomić Polakom, że design to nie tylko ciekawa forma i stylistyka produktów. To także innowacyjne rozwiązania, funkcjonalność i użyteczność urządzeń – i to właśnie te idee przyświecają nam podczas projektowania każdego modelu okapu. Cieszymy się, że polskie wzornictwo jest coraz bardziej doceniane na arenie międzynarodowej oraz z faktu, że powstaje coraz więcej inicjatyw promujących polski design – mówi Kamil Machura, ekspert marki Ciarko Design.

Festiwal Wnętrz
14 – 15 czerwca 2014, Kraków
Centrum Targowe Chemobudowa
ul. Klimeckiego 14

Copyright © Ciarko
Projekt i realizacja: www.web-director.pl