Ciarko
Aktualności
Świeże informacje z branży
12 stycznia 2015 | Poniedziałek

Prostota w służbie funkcjonalności? okap kuchenny KRP marki Ciarko

Nowy model okapu Ciarko zachwyca prostotą, minimalistycznym designem i wyjątkowymi parametrami technicznymi. Okap KRP to wysoka wydajność zamknięta w prostokątnej formie, dostępna w trzech wariantach kolorystycznych.

Ponadczasowa klasyka
Model KRP marki Ciarko to nowoczesny okap kominowy o kształcie prostopadłościanu. Dzięki oszczędnej, geometrycznej formie współgra z minimalistycznym stylem wnętrz kuchennych. Urządzenie wykonane zostało z wysokiej jakość stali nierdzewnej i dostępne jest w trzech kolorach wykonania – inox, białym i czarnym. Wyjątkowy design urządzenia podkreśla efektowne oświetlenie LED, natomiast sterowanie odbywa się za pomocą podświetlanych klawiszy typu soft-touch.

Moc technologii
Okap kuchenny marki Ciarko to także wyjątkowe parametry techniczne oraz możliwość podłączenia urządzenia zarówno „od góry”, jak i „od tyłu”. Co więcej urządzenie może pracować jako wyciąg lub pochłaniacz. W pierwszym przypadku powietrze odprowadzane jest przez komin wentylacyjny na zewnątrz budynku, w drugim wymagane jest zainstalowanie specjalnych filtrów oczyszczających. Czterostopniowy zakres prędkości pozwala na dopasowanie pracy silnika do aktualnych warunków panujących w kuchni. Podstawa okapu – 40x40 cm.

Copyright © Ciarko
Projekt i realizacja: www.web-director.pl