Ciarko
O firmie
Największy w Polsce producent wysokiej jakości okapów kuchennych
Jesteś tutaj: Ciarko > O firmie


LIDER W BRANŻY


Firma Ciarko działa od 1986 roku i jest zdecydowanie największym w Polsce producentem wysokiej jakości okapów kuchennych oraz jednym z liderów rynku europejskiego. Siedziba i zakład produkcyjne znajdują się w Sanoku, w woj. podkarpackim.


SPECJALISTA W PRODUKCJI OKAPÓW

Ciarko zajmuje się produkcją okapów kominowych (przyściennych, rustykalnych, wyspowych), uniwersalnych (podszafkowych, teleskopowych), specjalistycznych (do gastronomii). Ofertę firmy stanowi także linia luksusowych okapów Ciarko Design. Wszystkie modele urządzeń produkowane są w Polsce.


Z DUMĄ PRODUKUJEMY W POLSCE

Produkcja okapów Ciarko odbywa się na obszarze 6 000 m². Spółka zatrudnia ok. 540 osób.ROZBUDOWANE CENTRUM INNOWACJI

Oprócz działu produkcyjnego Ciarko posiada własne laboratorium, w którym testowane są wszystkie podzespoły łącznie z gotowymi wyrobami. Serwis dostępny jest na terenie całej Polski.RYNKI ZBYTU W POLSCE I NA ŚWIECIE

Firma nie ustaje w ciągłym zdobywaniu nowych rynków. Głównymi odbiorcami okapów Ciarko są m.in. takie kraje jak: Niemcy, Skandynawia, Benelux czy Rosja.NAGRODY

Dowodem wysokiej jakości, innowacyjności oraz niespotykanej stylistyki są wyróżnienia, nominacje i nagrody otrzymane przez Ciarko. Na przestrzeni ostatnich kilku lat były to m.in.: „Red dot design award”, „Dobry Wzór”, „Gazele Biznesu”, „Teraz Polska”, „Polski Prestiż”.

Copyright © Ciarko
Projekt i realizacja: www.web-director.pl